>

Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu mezunu Hasan Emre DURMAZ tarafından kurulmuştur. Kuruluşundaki en büyük amacı ve hedefi sektördeki güven probleminin çözülmesi ve belirgin eksikliklerin giderilmesidir. Başta Vrf Klima Servisi olmak üzere Split Klima ve Multi Klima sistemleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz. Aynı zamanda Gree, Midea, Haier, Fluo ve Fujiplus Klimaların satış ve servisliğini yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize klima servisi konusunda her anlamda yardımcı olabilen firmamızı tercih edebilir 0212 909 23 87 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

İklimlendirme ve Soğutma Sektöründeki güveni ve kaliteyi tekrar arttırmak. Maliyeti düşürmek için yapılan ve müşterilerine belirtmeden düşük maliyetli ürünleri aslında yüksek fiyatlara satmanın önüne geçmek. Kaliteli ürünlerin kullanılması ve teşvik edilmesi ile kaliteli haklı kazanç sağlanması misyonumuz arasındadır. Sektörümüzdeki firmalara müşteri için her durum ve koşulda hizmet etmeye devam etmesi Klima Servis konusunda aksaklıkların önüne maksimum düzeyde geçilmesi ve sektöre bunun örnek olarak gösterilmesidir. Sektör çalışanlarının müşterileri karşısında daha uygun görünmeleri, daha kabiliyetli hale gelmeleridir.

Vizyonumuz

İklimlendirme Ve Soğutma Sektörünün En iyi 3 şirketi arasına girerek ülkemizde hizmet sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktır. Aynı zamanda Üniversitelerin ve Orta Öğretim Kurumların Meslek bölümlerindeki öğrencilerimizin pratik anlamındaki eksikliklerini iyileştiren ve yatırımlarının en büyük bölümünü eğitime sağlamaktır. İsmimizi bütün dünyaya duyurarak Yerli Klima Sistemleri üreticileri arasına girerek ülkemize ihracat anlamında katma değer sağlamaktır. Büyüyen Türkiye ile büyüyerek bizlerden sonra gelecek nesillere iyi bir sektör ve haklı kazançlarına vesile olmaktır.

klima fiyatları

Klima Fiyatları

Klima Servisi olarak tarafımızla iletişime geçerek klima fiyatları, en iyi klima hangisi, en ucuz klimalar, klima yaz kampanyaları, klima kampanyaları, klima kış kampanyaları gibi bilgilere bizlerden ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda her marka klima için bizlerden servis talep edebilirsiniz.

istanbul klima servisleri

Uzman Ustalar

Klima Servisimizin Usta personelleri tamamı üniversite mezunu yada ustalık belgesi sahibi ahlak ve görgü kurallarına önem veren, fiziki yeterliliğe sahip usta ve ustabaşılarıdır. PROFESYONEL HİZMET EN UCUZU DA DEĞİL, EN PAHALISIDA DEĞİLDİR, OLMASI GEREKEN FİYAT VE İŞÇİLİKTİR.

garantili klima servisi

İşçilik & Parça Garantisi

Bizlerden almış olduğunuz klima servisi hizmetleri tarafımızca 1(BİR) YIL SERVİS GARANTİLİ OLUP İŞÇİLİK VE PARÇALAR TARAFIMIZCA ÜCRETSİZ ONARIM VEYA DEĞİŞİMİ YAPILMAKTADIR. Ayrıntılı bilgi için 0212 909 23 87.

kredi kartı ile klima

Güvenilir Satış

Klima Montajı, Klima Tamiri, Klima Bakımı gibi veya Klima alırken Klima Servisi olarak bizlere Kredi Kartı ile ödeme yapabilir veya online şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

Klima Servisi

klimaservismerkezim.com olarak tüm Türkiye'ye Klima Servisi hizmeti vererek ayrıcalıklı servis deneyimimizi müşterilerimize yaşatıyoruz.

13 yıllık meslek deneyimimiz ile müşterilerimize genç bir ekip olarak İstanbul ilinin tüm ilçe bölgelerine ücret farkı almadan 7/24 klima servisi hizmeti vererek klima ile alakalı tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.
Çalışma saatlerimiz her zaman esnek olduğu için müşterilerimizin müsaitlik durumuna göre hareket eder ve klima servisi konusunda en iyi desteği sağlarız.

Müşteri hizmetlerimizi arayarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima ustası, klima fiyatları, klima sökümü, istanbul klima bayileri gibi soru, görüş, öneri veya servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin merkezi klima sistemi olan vrf klimalarına da vrf klima sevisi, vrf klima bakımları, vrf klima montajı, vrf klima tamiri gibi hizmetlerimizide kesintisiz vermekteyiz.
Günümüz klima teknolojisi olan inverter klimalarınız için de inverter klima montajı, inverter klima bakımı, inverter klima fiyatları, inverter klima tamiri, inverter klima servisi gibi destek taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Genel anlamda split klima, klima gaz dolumu, klima gaz fiyatları, klima gazı nasıl doldurulur gibi taleplerinizi iletebilir kesintisiz ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

NELER YAPARIZ?

vrf servisi

Vrf Klima Servisi

Klima Servisi olarak Merkezi Klima konusunda ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmek adına adına vrf klima servisi olarakta sizlere hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek vrf klima bakımı, vrf klima montajı, vrf klima bakımı, vrf klimalar, vrf klima fiyatları gibi destek ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

klima bakımı

Klima Bakımı

Her anlamda profesyonel klima servisimizden klima bakım hizmetlerinizi en uygun ve profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçerek klima bakımı, klima bakım fiyatları, klima bakım servisi, istanbul klima bakım, klima bakım servisleri, klima bakımı nasıl yapılır vb konuları bizlere danışabilirsiniz.

klima montajı

Klima Montajı

Klima Servisi olarak bizlerden almış olduğunuz klima montajı hizmetlerimizde TAMAMEN BAKIR BORU KULLLANILIR. HİÇ BİR ŞEKİLDE ALÜMİNYUM BORU TESİSATI KULLANILMAZ. klima montaj fiyatları, klima montajı, klima montaj servisleri, ücretsiz klima montajı için ayrıntılı bilgi 0212 909 23 87.

inverter klima servisi

Inverter Klima Servisi

Günümüz klima teknolojisi olan INVERTER KLİMALAR içinde bizlerden inverter klima servisi, inverter klima fiyatları, inverter klima servisleri, inverter klima tamiri, inverter klimalar, inverter klima bakımı gibi konuları bizlere danışabilir uzman ekiplerimiz ile çalışabilirsiniz.

BUGÜNE KADAR BUNLARI BAŞARDIK


2407
KLİMA MONTAJI

1998
KLİMA BAKIMI

2230
KLİMA TAMİRİ
Referanslarımız